Енергоефективна компанія – Тренінг інституту Фрауенгофера (Німеччина) в Україні 26.11.2015

За співпраці Київської торгово-промислової палати та Програми зеленої економіки України, що реалізується GIZ, 26 і 27 листопада 2015 року інститутом Фрауенгофера (Німеччина) було проведено тренінг з енергоефективності в компаніях.

Поточна мета управління ефективним використанням матеріалів та енергії протягом всього технологічного процесу виробництва залежить також від обізнаності співробітників. 21 учасник з 17 компаній / організацій в Україні взяв участь у інтерактивному бізнес-тренінзі інституту Фраунгофера.

Присутнім на тренінзі експертам за допомогою простих рішень було представлено комплексну та багатогранну тему промислової енергоефективності. Семінар ER-WIN з енергоефективності підвищив обізнаність в темі енергозбереження серед учасників будь-якої ланки виробництва і заохотив їх реалізовувати процеси безперервного вдосконалення в своїх компаніях. Таким чином, семінар збільшив розуміння і готовність активно підтримувати, а не пасивно приймати зміни та інновації. На основі позитивного схвалення і великого резонансу семінар буде запропоновано наступним Торгово-промисловим палатам для їх клієнтів у другому півріччі 2016 року.

Календар подій

Анонс подій

Всі події