Черговий проект для просування зеленої економіки розпочато в Дніпрі 23.08.2016

Бізнес і політика в галузі розвитку мають спільний інтерес у формуванні політичних, правових, соціальних, екологічних і економічних умов, які сприяють зеленому зростанню і розвитку альтернативної енергетики в Україні.

В рамках спільного проекту німецько-українського публічно – приватного партнерства Програма зеленої економіки GIZ і ПАТ Дніпрополімермаш (ТМ Альтек) протягом 2016 і 2017 років будуть працювати рука об руку для просування відновлюваних джерел енергії в Дніпропетровському і в інших регіонах України.

На підставі угоди про співпрацю між ТМ Альтек і GIZ протягом наступного місяця в Дніпрі буде проведено 18 семінарів / тренінгів для понад 400 учасників з бізнесу, університетів і зацікавлених громадянських організацій. Перший тренініг провів чеський фахівець з використання сонячної енергії Петр Клімек 11-го серпня 2016 року.

Наступним кроком в рамках спільного проекту буде відкриття шоу-рум, яку буде оснащено не тільки стандартною технікою для семінарів, а й робочими колекторами на сонячній енергії, де учасники та зацікавлені відвідувачі можуть отримати практичні ідеї, як сонячна енергія може бути ефективно використана.


Календар подій

Анонс подій

Всі події