Другий етап зустрічей експертної групи з розробки Стратегії промислової політики 06.11.2017

17-19 жовтня в рамках співпраці між GIZ та МЕРТ відбувся другий етап зустрічей експертної групи з розробки нової стратегії промислової політики для України на тему: «Вибірковість у промисловій стратегії: роль сфер інтервенції та цільових груп». У роботі 3-денного засідання взяли участь фахівці з МЕРТ, Міненерго, Мінагрополітики, Міносвіти, Офісу реформ в Україні, Центру економічної стратегії, Інституту економіки та прогнозування, Федерації роботодавців та ЮНІДО.
Під час цієї зустрічі експерти з МЕРТ представили зміст двох перших з основних розділів Структури документа: промислову політику в контексті національного розвитку України (1), а також бачення, об’єктивні та стратегічні завдання Стратегії промислового розвитку (2). Експертна група надала відповідні коментарі щодо цих розділів. На основі підготовчої роботи МЕРТ учасники визначили пріоритетні сфери втручання та цільові групи для Стратегії, а також обговорили, як визначити послідовність впливу для кожної сфери втручання, беручи до уваги обумовлення синергії та суперечності з іншими сферами інтервенції – «ланцюги впливу».
Однією з цілей другого етапу зустрічей також було визначення основних інституцій та осіб для обговорення співвідношення промислової політики з іншими програмними документами, такими як політика МСП, енергетична політика та ін. Експертна група також звернула увагу на актуальні на сьогодні дослідження та джерела інформації, на які варто зважати під час проведення підготовки аналізу сфер інтервенції та цільових груп в Україні.


Календар подій

Анонс подій

Всі події