Еко-додатки для еко-відповідальності 18.07.2017

13 липня 2017 року Центр «Розвиток КСВ» організував чергову зустріч у форматі Green Hub під назвою «Еко-додатки для еко-відповідальності». Експерти та представники бізнесу обговорили екологічні програми, які існують у світі та, зокрема, в Україні, що спонукають людей до екологічно відповідальної поведінки.
Під час заходу були представлені та обговорені наступні екологічні додатки та інформаційні ресурси:
Let’s do It Ukraine – український додаток всесвітнього руху, який допомагає організовувати суботники, сортувати сміття вдома, шукати найближчі пункти прийому вторинної сировини.
Інтерактивна мапа Міністерства екології і природніх ресурсів – мапа несанкціонованих сміттєзвалищ. Жителі України можуть їх фотографувати та завантажувати разом з даними геолокації. МінПрироди повинно реагувати на ці звернення.

PV – Solar Power System – допомагає розрахувати необхідну потужність сонячних панелей, повернути їх до сонця за допомогою мобільного, розрахувати необхідну потужність водяного насосу тощо.
Bosсh Solar Friend (iOS) – ця програма допомагає розрахувати оптимальну сонячну електростанцію для вашого будинку та типу даху.
Калькулятор енергоефективності CLEEN –допомагає розрахувати першочергові заходи, які необхідно прийняти для підвищення енергоефективності будинку або офісу. Калькулятор також може бути корисним для енергоменеджерів міст.
Plant a tree – додаток через який користувачі можуть посадити дерево у будь-якій країні і поширювати інформацію про вже висаджені ними дерева. Програма також нагадує про полив власних дерев.
EcoChallenge – додаток з переліком різних змагань, в яких користувачі можуть випробовувати себе й ставати більш екологічно відповідальними.
CO2 Emissions Calculator – додаток для розрахунку вуглецевого сліду від літаків.
Наприкінці зустрічі учасники обговорили, що потрібно зробити, щоб громадяни та компанії ефективно використовували такі програми. Більшість учасників погодилася, що вони не готові встановлювати багато екологічних додатків, але ідея зібрати такі програми на одному веб-сайті або інтернет-ресурсі дуже актуальна. Це допоможе, у разі потреби, знайти всю необхідну інформацію на одному ресурсі.


Календар подій

Анонс подій

Всі події