Форум Бізнес-інновацій 2017 18.12.2017

30 листопада Мережа Глобального Договору ООН в Україні за підтримки Платформи зростання зеленої економіки ініціювала проведення Міжнародного форуму бізнес-інновацій 2017 у Києві. Захід був присвячений сталому розвитку економіки та питанням «зеленого» бізнесу. Близько 500 підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів корпорацій, представників влади та недержавного сектору отримали унікальну можливість розширити своє розуміння соціальної відповідальності бізнесу та познайомитися з принципами сталого розвитку.
В рамках програми Форуму представники українського та міжнародного бізнесу своїми прикладами демонстрували привілеї ведення прозорого та соціально відповідального підприємництва. Під час панельних дискусій, на обговореннях та презентаціях виступили 33 провідних українських та іноземних експерта в сфері систематизації бізнесу та впровадження інновацій.
Учасники мали можливість ознайомитись із сучасними моделями та концепціями, завдяки яким локальний бізнес може приймати безпосередню участь у реалізації Цілей сталого розвитку ООН, а також з основними принципами відповідального інвестування – через взаємозв’язок між екологічними і соціальними питаннями, корпоративним управлінням та інвестиційною практикою. Одна з панелей на тему зеленої модернізації економіки була присвячена удосконаленню сучасної економіки з урахуванням екологічних аспектів, підвищення енергоефективності та зниження залежності від імпортних енергоносіїв.


Календар подій

Анонс подій

Всі події