Інформаційна поїздка до Берліну та Потсдаму, пов’язана з питаннями імплементації Порядку денного 2030 03.10.2017

18-21 вересня 2017 р. Програма Зеленої економіки організувала навчальну поїздку до Німеччини, присвячену питанням імплементації Порядку денному в галузі сталого розвитку 2030. Учасниками поїздки були відповідальні представники обласних адміністрацій та рад Волинської та Дніпропетровської областей, робота яких пов’язана з політикою сталого розвитку.
Метою навчальної поїздки було ознайомлення регіональних партнерів Програми зеленої економіки з широким досвідом Німеччини на національному та, особливо, на регіональному (земельному) рівнях щодо розробки та управління стратегіями сталого розвитку. З цією метою, для учасників були організовані зустрічі з представниками Міністерства розвитку, довкілля та сільського господарства землі Бранденбург, Інституту поглиблених досліджень сталого розвитку (IASS) у Потсдамі, Секретаріату Німецької консультаційної ради з питань глобальних змін (WGBU) та інших відповідних органів Німеччини.
Делегація отримала поглиблені знання щодо процесів розробки стратегій сталого розвитку, моніторингу, перегляду, а також звітності. Передача досвіду та ноу-хау від відповідних органів Німеччини має допомогти українським високопосадовцям вдосконалити інструменти регіональної політики.


Календар подій

Анонс подій

Всі події