Інформаційна поїздка до Фрайбурга, 14-18 лютого 2016 р. 25.02.2016

З 14 по 18 лютого 2016 р. було організовано інформаційну поїздку до Південної Німеччини під назвою «Інноваційні екологічні технології» для партнерів з Дніпропетровської області, які співпрацюють з Програмою зеленої економіки на мікро- рівні (на рівні компаній).

Тур був підготовлений в тісній співпраці з німецькою Торгово-промисловою палатою Південного Верхнього Рейну (Баден-Вюртемберг), яка відіграє провідну роль серед торгово-промислових палат Німеччини щодо якості консультаційних послуг в галузі енергоефективності.

Протягом трьох днів п’ять співробітників Дніпропетровської Торгово-промислової палати та вісім представників постачальників консультаційних послуг відвідали дев’ять місцевих організацій, де мали можливість ознайомитися із західними стандартизованими екологічними технологіями, особливо в області переробки відходів, очистки стічних вод та альтернативних джерел енергії.

Отримані знання та досвід будуть трансформовані та використані для розширення портфелю послуг Дніпропетровської ТПП та відібраних провайдерів бізнес послуг.

Календар подій

Анонс подій

Всі події