Інформаційна поїздка до Німеччини, присвячена питанням Порядку денного 2030 02.11.2016

16-21 жовтня 2016 року Програма зеленої економіки організувала навчальну поїздку до Німеччини, присвячену Порядку денному в галузі сталого розвитку 2030. Порядок денний 2030 було прийнято главами держав і урядів 25 вересня 2015 року на саміті ООН, присвяченому сталому розвитку, що рішуче вплине на формування міжнародної співпраці у ключових сферах політики в найближчі десятиліття.
Представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства соціальної політики, які залучені до процесу розроблення політики сталого розвитку в Україні, взяли участь у цій поїздці. Метою навчального туру було ознайомити українських представників із досвідом Німеччини у питаннях розвитку та управління стратегіями сталого розвитку на національному та регіональному рівнях.
Під час поїздки Делегація мала зустрічі з представниками Парламентської Дорадчої Ради з питань сталого розвитку, Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку (BMZ) в Бонні, Федерального бюро статистики у Вісбадені, Міністерства екології, розвитку сільських територій та сільського господарства землі Бранденбург у Потсдамі, Секретаріату Консультативної ради Німеччини з глобальних змін, Інституту передових досліджень сталого розвитку, Форуму з питань навколишнього середовища та розвитку,а також Навчального центру ООН з питань сталого розвитку в Бонні. Учасники отримали поглиблені знання в області моніторингу, аналізу, звітності та планування політики сталого розвитку та відповідних стратегій.
Передача досвіду і знань відповідних установ Німеччини допоможе українським високопосадовцям у Міністерствах суттєво покращити підходи до формування політики сталого розвитку в Україні, розробки конкретних цілей та відповідних завдань з адаптації Цілей сталого розвитку для України.


Календар подій

Анонс подій

Всі події