Інформаційно-консультаційний «Центр надання зелених послуг (Green Point)» у Луцьку 05.11.2017

2 листопада 2017, в рамках Угоди про співпрацю з розвитку партнерства між GIZ та приватною компанією Мега Тон (Луцьк) відбулось офіційне відкриття інформаційно-консультаційного «Центру надання зелених послуг (Green Point)». Центр створено для щоденної презентації сучасного енергозберігаючого обладнання і технологій, а також просування ідей зеленої економіки в Луцьку.
У приміщенні Центру представлені різноманітні енергозберігаючі котли та обладнання для обігріву води місткістю до 250 літрів, прилади для постачання електроенергії потужністю 500 Вт, повітряний насос для теплового нагріву, а також теплові сканери та інше енергозберігаюче приладдя. Проект також передбачає надання інтегрованих послуг, таких як: консалтинг, проектування, монтаж, фінансування і подальше обслуговування у сфері енергоефективності. Цільовою аудиторією консультаційного Центру є компанії, інсталятори, студенти, неурядові організації, регіональна влада та приватні особи, які зацікавлені в ознайомленні з енергоефективними технологіями в поєднанні з можливістю отримати первинну інформацію у вигляді консультацій або енергетичного аудиту.
Приватна компанія Мега Тон пройшла конкурсний відбір для участі в компоненті інтегрованого партнерства (Іntegrated Development Private Partnership – iDPP), що спрямовано на просування інноваційних та екологічно безпечних технологій в економіку Волинської області.


Календар подій

Анонс подій

Всі події