Конференція «Зелена модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики» 26.05.2017

16 травня Торгово-промислова палата України провела Другу міжнародну конференцію «Зелена модернізація економіки: виклики та можливості розвитку сонячної енергетики». Захід пройшов за підтримки Програми зеленої економіки, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Державного агентства України з управління зоною відчуження.
Під час заходу було розглянуто сонячну енергетику як інструмент підтримки зеленої модернізації української економіки, а також можливість використання зони відчуження Чорнобильської АЕС для побудови сонячної станції. Як приклад, було представлено інвестиційний проект «Solar Chornobyl», розроблений Державним агентством України з управління зоною відчуження та Чорнобильським інститутом досліджень і розвитку. Його реалізація дозволить Україні до 2030 року заробляти щорічно до 120–130 млн євро. Ольга Марушевська, керівник Офісу зі сприяння «зеленій» модернізації економіки ТПП України, зазначила, що основною метою конференції є сприяння розвитку сонячної енергетики та залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, у тому числі і у будівництво парку сонячної енергетики в Чорнобильській зоні відчуження.
Однією з ініціатив конференції стало залучення молоді до теми розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної, шляхом проведення тематичного конкурсу дитячого малюнку для учнів 1–5 класів київських шкіл. Під час заходу відбулося нагородження переможців цього конкурсу та щорічного конкурсу творчих робіт учнів 10–11 класів Київської області «Молодь Київщини – за «зелену» економіку», започаткованого кафедрою екологічного менеджменту та підприємництва Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Календар подій

Анонс подій

Всі події