Круглий cтіл за ініціативою «Платформи зростання зеленої економіки» 13.12.2016

«Платформа зростання зеленої економіки» ініціювала проведення Круглого столу на тему: “Бар’єри і перешкоди для підприємств і надавачів послуг при інвестуванні у нові та більш чисті технології, а також, відповідно, –  при продажу зелених послуг”.

Захід відбувся 22 листопада за підтримки Програми зеленої економіки та за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства екології та природних ресурсів, Торгово-промислової палати України, Центру розвитку КСВ (КСВ України), Центру ресурсоефективного і чистого виробництва (ЦРЧВ), інституту Зеленої економіки (ІЗЕ), Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), експертів з наукових кіл і деяких компаній.

Учасники активно обговорювали результати аналізу щодо бар’єрів і перешкод для підприємств і постачальників послуг, пов’язаних із зеленою модернізацією, який було проведено членами Платформи, а саме: КСВ України, ЦРЧВ та ІЗЕ.

Крім того, члени Платформи представили свої рекомендації щодо поліпшення рамкових умов для підприємств і провайдерів послуг.  Учасники круглого столу представили кращі практики та інформували про наявні проблеми та перспективи інвестицій у екологічно безпечні технології в Україні. Результати зворотнього зв’язку від учасників будуть інтегровані в рекомендації, та остаточний документ планується представити урядовим органам України на початку 2017 року.


Календар подій

Анонс подій

Всі події