Міжнародний форум “Зелена економіка: інноваційний шлях розвитку регіону” у Луцьку 24.11.2017

15 листопада в рамках Німецьких тижнів в Україні за ініціативою Волинської обласної державної адміністрації та за підтримки Програми зеленої економіки було успішно проведено Міжнародний Форум «Зелена економіка: інноваційний шлях розвитку регіону».
Відкриття Форуму відбулось за участі губернатора області Володимира Гунчика, заступника директора Департаменту промислової політики Мінекономрозвитку Олени Работягової та директора Програми зеленої економіки Дагмар Ецер, які щиро привітали учасників.
Метою заходу було ознайомити регіональну владу, бізнес та громаду з якісними перевагами та можливостями зеленої модернізації економіки регіонів України згідно зі світовими стандартами.
Начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації Юрій Кресак поділився із присутніми досвідом просування ідей зеленої економіки на Волині та звернув увагу, що влада регіону намагається застосовувати системний підхід у цій сфері.
Виконавчий директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва Тарас Сакалош та
Дагмар Ецер представили рекомендації Платформи зеленого економічного зростання щодо усунення перешкод для компаній та надавачів послуг з метою збільшення обсягу інвестицій у зелену модернізацію економіки України.
Представники малого та середнього бізнесу України та Німеччини активно ділились своїм досвідом започаткування «зелених» проектів, заохочуючи колег та однодумців до впровадження «зелених» ініціатив у власному бізнесі.
Загалом, у Форумі взяли участь понад 100 фахівців компаній та організацій Волинської області, України та держав-членів ЄС.


Календар подій

Анонс подій

Всі події