Нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. Кубіва щодо нового бачення індустріальної політики для України 28.08.2017

21 серпня 2017 року відбулася нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. Кубіва щодо нового бачення індустріальної політики для України.
Перший віце-прем’єр-міністр окреслив загальні напрямки нового бачення промислової політики, включаючи підходи ЄС, та наголосив на важливості розробки комплексної стратегії розвитку промисловості та створення координаційного механізму, що забезпечуватиме якість та терміни її підготовки. Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Н. Бойко, заступник Міністра аграрної політики та продовольства О. Ковальова, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Є. Кругляк, заступник Міністра освіти і науки М. Стріха, голова Стратегічної консультативної групи підтримки реформ в Україні (SAGSUR) І. Міклош та експерти Програми зеленої економіки, що виконується GIZ, взяли активну участь у обговоренні та висловили готовність долучитися до процесу розробки стратегії з самого початку.
Ця зустріч офіційно започаткувала створення Керівного комітету з розробки Національної стратегії розвитку промисловості та Плану дій для України, до якого входять представники вищезгаданих міністерств, Національного комітету розвитку промисловості, SAGSUR та Офісу підтримки реформ.
Пан Кубів високо оцінив запропоновану підтримку Уряду Німеччини та залучення висококваліфікованих міжнародних експертів до процесу розробки Стратегії.


Календар подій

Анонс подій

Всі події