Навчальна поїздка до Німеччини, присвячена темі «Циркулярної економіки» 18.12.2017

В період з 26 листопада по 1 грудня, Програма зеленої економіки організувала інформаційну поїздку до Німеччини, присвячену темі «Циркулярної економіки» та кращим практикам її впровадження, зокрема в федеральній землі Баден-Вюртембер. Учасниками поїздки були представники Волинської облдержадміністрації та облради, Волинської торгово-промислової палати, а також Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, робота яких пов’язана з політикою сталого розвитку.
На відміну від традиційної економіки, циркулярна модель дозволяє створювати нові бізнес-моделі, які сприяють захисту довкілля завдяки зменшенню кількості використаної сировини та її повторне використання. Ключова ідея полягає у переосмисленні навичок споживання від «взяти, використати і викинути» до моделі, коли продукти виготовляються і використовуються таким чином, щоб їх матеріали і компоненти було можливо використовувати багато разів.
Під час зустрічі в Mіністерстві економіки, праці та житлового господарства федеральної землі Баден-Вюртемберг в м. Штуттгарт, керівник відділу зовнішньоекономічних зв’язків пані Далія Марталєр провела презентацію землі Баден-Вюрттемберг. В свою чергу, заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук презентував Волинську область та окреслив найбільш цікаві галузі для інвестицій.
Українська делегація також відвідала провідні підприємства регіону, які займаються збором, сортуванням та переробкою сміття, такі як завод з переробки відходів «Каленберг» (Kahlenberg), завод з переробки відходів «Корн» (Korn) в м. Альбштадт, Біогазовий та Компостний завод «Фрайбург Ретерра» (Freiburg Reterra) та завод з переробки відходів в м. Фрайбург.
Під час та після зустрічей, було обговорено різні моделі співпраці між Україною і землею Баден-Вюртемберг. Члени делегацій повернулися з новими знаннями про переваги циркулярної економіки та потенційні можливості для іноземних інвестицій в цій галузі.


Календар подій

Анонс подій

Всі події