Інформаційна поїздка до Німеччини, 12-15 червня 2016 р. 01.07.2016

З 12 по 15 червня 2016 р. Програмою зеленої економіки було організовано інформаційну поїздку до Німеччини для делегації від Дніпропетровської області з метою інтенсифікації політичних та економічних контактів землі Баден-Вюртемберг і Дніпропетровського регіону. До складу делегації увійшли члени Комітету з питань зеленої економіки та реалізації регіональної стратегії Дніпропетровської області, зокрема Голова обласної ради Г. Пригунов, Перший заступник Голови облдержадміністрації О. Кужман, Президент ТПП В. Жмуренко, Голова  Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини В. Сергєєв та директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Р. Стрелець.

Основним завданням поїздки було ознайомлення українських високопосадовців з інструментами економічної та екологічної політики уряду землі Баден-Вюртемберг та обговорення можливостей співробітництва.

Під час поїздки відбулися зустрічі з представниками Міністерства економіки та фінансів, Міністерства екології, клімату та енергетики в м. Штутгарт, а також з керівництвом Торгово-промислових палат у м. Фрайбург та у м. Штутгарт. Було обговорено питання щодо ролі торгово-промислових палат Німеччини в сфері професійної підготовки фахівців. Також делегація ознайомилася з комплексом очисних споруд  у м. Форххейм «Abwasserzweckverband Breisgauer Bucht» та роботою сміттєспалювального заводу TREA.

Налагодження зв’язків між двома регіонами сприятиме покращенню умов для ведення бізнесу в Дніпропетровській області, залученню нових іноземних інвесторів та поглибленню міжнародної співпраці.


Календар подій

Анонс подій

Всі події