Осіння школа зеленої економіки у Берліні 24.10.2016

10-13 жовтня 2016 року GIZ проводило тренінг для проектів у сфері зеленої економіки в рамках «Осінньої школи зеленої економіки» у Берліні. За підтримки Програми зеленої економіки Українська Делегація з 12 осіб взяла участь у цьому заході. До складу Делагації увійшли представники Волинської обласної адміністрації, Волинської обласної ради, Волинської ТПП та Дніпропетровської ТПП.
Протягом тижня учасники мали можливість дізнатися більше щодо процесу реалізації зеленої економіки в Німеччині. Члени делегації отримали уявлення про передові академічні знання та набули практичного досвіду у підтримці трансформаційних процесів у напрямку зеленої економіки на прикладі розвитку співпраці Німеччини з країнами-партнерами. Крім того, слухачі дізналися, як застосувати теорію на практиці і як розробляти практичні рішення проблем у конкретній ситуації.
Під час тренінгу учасники обговорили ключові теми зеленої економіки в таких областях, як економічна політика, «озеленення» приватного сектора, «зелені» фінанси та «зелені» робочі місця. Методи, що застосовувалися у процесі навчання: презентації провідних експертів і практиків, пленарні дискусії, тематичні дослідження, групова робота, індивідуальна передача знань та екскурсії на підприємства.
Отримані знання та досвід будуть передані і використані для реалізації зеленої модернізації економіки у Волинській та Дніпропетровській областях.


Календар подій

Анонс подій

Всі події