Перша офіційна зустріч з питань розробки Національної стратегії промислової політики для України 27.06.2017

16 червня відбулась перша офіційна зустріч з питань підготовки Національної стратегії промислової політики за участі кількох структурних підрозділів Мінекономрозвитку, Програми зеленої економіки, представників UNIDO та міжнародних експертів. Під час заходу було презентовано різні підходи до розробки таких стратегій, обговорено план дій та терміни виконання.

Спеціальний радник Комісара Європейської Комісії з питань регіональної політики професор Славо Радошевіч ознайомив присутніх з ключовими проблемами та викликами при розробці та імплементації промислової політики в Україні. В свою чергу, експерт з питань структурної і промислової політики GIZ доктор Райнер Енгельс представив розробку EQuIP («Enhancing the Quality of Industrial Policies» – «Покращення якості індустріальних політик»). EQuIP – це комплексний методологічний інструментарій, спрямований на надання підтримки політикам у розробці фактично обґрунтованих стратегій для інклюзивного та сталого розвитку промисловості.

За підсумками зустрічі, учасники визнали необхідність у залученні європейських експертів з досвідом роботи у сфері промислової політики та з інструментом EQuIP до процесу розробки Стратегії, визначили забов’язання кожної задіяної сторони та узгодили подальші кроки.


Календар подій

Анонс подій

Всі події