Підготовлено фінальну версію Національної стратегії поводження з відходами 16.06.2017

7 червня під час засідання Керівного Комітету Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак представив фінальну версію Національної стратегії поводження з відходами. Цей документ було підготовлено за участі трьох українських профільних міністерств: Мінекології, Мінекономрозвитку та Мінрегіону, а також експертів GIZ та ЄБРР. Національна стратегія поводження з відходами визначатиме політику держави у сфері поводження з промисловими та побутовими відходами на період до 2030 року.
«Ми вийшли на фінальну версію цього документа. Далі – рішення Кабміну і напрацювання необхідної законодавчої бази. Документ базується на європейських директивах, які Україна зобов’язалася імплементувати у рамках Угоди про асоціацію та враховує практичні напрацювання країн ЄС щодо вирішення проблем з відходами усіх видів: побутовими, будівельними, електронними, сільськогосподарськими та іншими», – пояснив Семерак.
Документ передбачає запровадження економіки замкнутого циклу, мінімізацію утворення відходів та можливості їх повторного використання як вторинної сировини.
Було зазначено, що темпи реалізації реформи у сфері управління відходами будуть суттєво залежати від активності органів місцевого самоврядування та територіальних громад.


Календар подій

Анонс подій

Всі події