Підписано Меморандум про порозуміння з Дніпропетровським регіоном 27.04.2016

21 квітня 2016 року в Дніпропетровській обласній раді було підписано Меморандум про порозуміння між Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською торгово-промисловою палатою, Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини, Дніпропетровською обласною екологічною асоціацією «Зелений світ» та Програмою зеленої економіки (GIZ). Дніпропетровська область стала першим пілотом поміж українських регіонів, де будуть реалізовані ініціативи щодо «зеленої» модернізації економіки. Німецька сторона готова ділитись своїми напрацюваннями та досвідом у цих питаннях.

«У бізнес-середовищі ЄС «зеленій» економіці приділяється велика увага. Уряди передових країн, фінансові фонди, бізнесмени і споживачі давно запроваджують її у своїй роботі та побуті. Наш пріоритет – довести європейські стандарти екології до кожної домівки, кожного громадянина. І німецький приклад є найкращим взірцем для нас. Адже досягаючи стандартів «зеленої» економіки, ми отримуємо бережне ставлення до оточуючого середовища, що надзвичайно важливе для нашого промислового регіону. А наш бізнес, завдяки впровадженню екологічних стандартів у роботі, стане конкурентним та більш інвестиційно привабливим», – зазначив голова облради Гліб Пригунов.

За словами директора Програми підтримки „зеленої” модернізації української економіки Дагмар Ецер, влада Дніпропетровщини добре розуміє необхідність запровадження екологічних проектів, тому Німецький уряд підтримує ініціативу облради рухатись у напрямку екологічності та енергозаощадження.

«Ми підтримуємо прагнення України стати членами ЄС. Ми маємо великий досвід роботи у сфері «зеленої» економіки і готові ним ділитись. Німецький уряд обрав Дніпропетровщину для реалізації пілотного проекту, оскільки ваш регіон дуже активно проявляє ініціативу у питаннях енергозбереження, покращення екологічної та економічної ситуації», – зазначила вона.


Календар подій

Анонс подій

Всі події