Підписано Меморандум про співробітництво з Волинським регіоном 23.08.2016

17 серпня  укладено Меморандум про співробітництво між Програмою зеленої економіки, Волинською обласною радою, Волинською обласною державною адміністрацією, Волинською торгово-промисловою палатою, Волинським обласним об’єднанням організацій роботодавців  та  ГО “Інститут європейської інтеграції”  з метою створення передумов для розвитку зеленої економіки у регіоні та реалізації Стратегії розвитку Волинської області 2020.
Від Волинської обласної ради документ підписав перший заступник Голови   Олександр Пирожик і зазначив, що ця подія та широке представництво підписантів засвідчує про готовність Волині будувати таку економіку, яка сприятиме збереженню довкілля, і відкриває шлях для хороших проектів на благо краю. Перший заступник голови ОДА Олександр Степанцов наголосив, що Меморандум про співробітництво з Програмою зеленої економіки посприяє впровадженню в області цікавих ідей, до яких будуть залучені чимало суб’єктів господарювання.

Про наступні кроки після підписання Меморандуму повідомила керівник Програми зеленої економіки Дагмар Ецер. Вони передбачають аналіз Стратегії розвитку Волині до 2020 року, на основі чого буде визначено план дій зеленої модернізації економіки області, безпосередніх учасників проектів та їх бюджети.

Зацікавленість у впровадженні таких заходів висловили  представники  об’єднання роботодавців та Торгово-промислової палати й наголосили на важливості того, щоб підписаний документ дійсно став початком актуальних для Волині процесів, а не просто  зберігався для історії на поличці. Голова ГО “Інститут європейської інтеграції”  Василь Дутко також висловив сподівання, що вирішення питання зеленої модернізації сприятиме розв’язанню інших проблем  в області й особливо підвищенню рівня життя громадян.


Календар подій

Анонс подій

Всі події