Презентація Національної доповіді «Цілі Сталого Розвитку: Україна» 02.10.2017

15 вересня 2017 року Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів презентував Національну доповідь «Цілі Сталого Розвитку: Україна». У документі наведені базові показники та орієнтири для України щодо досягнення Цілей Сталого Розвитку (ЦСР) у відповідності до резолюції “Трансформування нашого світу: програма 2030 для сталого розвитку”, яка була затверджена на Саміті ООН у 2015 році.
“Національна система ЦСР була розроблена за принципом “нікого не залишити осторонь”. Кожна глобальна ціль була переглянута, беручи до уваги специфіку національного розвитку”, – зазначив Степан Кубів.
“Ми вибудували відкритий процес адаптації ЦСР до ситуації в Україні. До нього долучилися понад 800 експертів, включаючи представників Уряду, науковців, громадськості та міжнародних організацій. Ми провели 4 національні та 10 регіональних консультацій з громадськістю для визначення пріоритетів розвитку відповідно до кожної Цілі. Завдання України щодо реалізації відповідних Цілей орієнтовані, насамперед, на людину та поліпшення якості її життя у сприятливому соціально-економічному середовищі та екологічно чистому, здоровому, різноманітному природному довкіллі”, – наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук.
У доповіді наведені результати адаптації глобальних ЦСР до українських реалій (86 завдань національного розвитку та 172 показники для їх подальшого моніторингу), що забезпечить міцну базу для подальшого планування розвитку України та моніторингу його досягнень.
Повний текст національної доповіді “Цілі сталого розвитку: Україна” доступний за посиланням: http://www.un.org.ua/images/SDGs_NationalReportUA_Web_1.pdf .


Календар подій

Анонс подій

Всі події