Проект „Зелені рішення” бізнесу – єднання для сталого розвитку” в Дніпропетровській області 01.03.2018

Комітет з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровського регіону продовжує виконувати узгоджений план дій. Серед основних активностей слід згадати успішну реалізацію проекту „Зелені рішення” бізнесу – єднання для сталого розвитку” (http://www.gs.dp.ua/?lang=uk). Проект було створено завдяки об’єднанню зусиль Дніпропетровської обласної організації роботодавців спільно з Дніпропетровським регіональним інвестиційним агентством, Дніпропетровською обласною радою та Програмою зеленої економіки, в рамках діючого з квітня 2016 року Меморандуму про співпрацю. Метою Проекту є створення регіональної платформи для сприяння поширенню «зелених» ініціатив та «зелених» рішень серед суб’єктів господарської діяльності, учнівської молоді та населення Дніпропетровської області.
В рамках Проекту створено галузеву базу даних підприємств області, які у своїй діяльності використовують „зелені” технології, є їх розробниками, виробниками або імпортерами. Джерелом інформації для створення такої бази даних є відомості, отримані з опитувальних листів, наданих суб’єктами підприємницької діяльності області з метою зведення статистичної інформації та забезпечення ідентифікації підприємств відповідно до їх статусу стосовно «зеленої» економіки. Ця інформація є відкритою та опублікована на сайті Проекту.
Також було створено Клуб лідерів «зеленої» економіки Дніпропетровщини, учасники якого активно впроваджують у себе екологічно чисті та ресурсозберігаючі технології та обладнання. Клуб проводить регулярні зустрічі на базі різних промислових підприємств, під час яких учасники розглядають комплекс питань, пов’язаних з поліпшенням екологічної ситуації в регіоні і запровадженням нових механізмів для їх реалізації, зокрема, в галузі відновлюваних джерел енергії та утилізації відходів. Членом Клубу може стати будь-яка приватна особа або організація, які переймаються питаннями екологічної безпеки та збереження ресурсів.


Календар подій

Анонс подій

Всі події