Програма навчання європейських енергетичних менеджерів (EUREM) в Україні 21.10.2017

13 жовтня Торгово-промислова палата України (ТПП України) запустила пілотний курс для навчання європейських енергетичних менеджерів (EUREM) у Києві. Курс було презентовано Палатою під час Міжнародної конференції «Впровадження EUREM і створення мережі європейських енергетичних менеджерів в Україні». Програма складається з практичного навчання в компаніях і завершується унікальним проектом для кожного учасника.
Започаткування курсу EUREM в Україні ґрунтується на угоді між консорціумом EUREM і ТПП України за підтримки Німецько-Українського партнерського проекту торгово-промислових палат (KVP Україна) та GIZ. Мета Програми полягає в просуванні заходів з підвищення енергоефективності, які потім будуть слугувати підготовкою до впровадження ефективного управління енергоспоживанням в компаніях. Пілотний курс буде тривати до 18 лютого 2018 року і має закінчитися практичним проектом у березні / квітні 2018 року.
EUREM – це стандартизована міжнародна навчальна програма та ефективна мережа, що складається з більше ніж 5 000 енергетичних менеджерів, близько 850 тренерів і 60 надавачів послуг навчання по всьому світу. За 18 років існування EUREM вже було реалізовано в 27 країнах.


Календар подій

Анонс подій

Всі події