Програма зеленої економіки почала співпрацю з новою компанією у рамках інтегрованого партнерства (iDPP) 24.04.2017

Програма зеленої економіки почала співпрацю з компанією «SEtech: спеціалізовані енергетичні технології», яка пройшла конкурсний відбір для участі в компоненті інтегрованого партнерства (Іntegrated Development Private Partnership – iDPP), що спрямовано на імплементацію інноваційних технологій в економіку Волинської області з позитивним ефектом для довкілля.
В листопаді 2016 року представники компанії були запрошені в Німеччину у складі делегації для ознайомлення з роботою підприємств, які залучені до надання послуг «зеленого бізнесу» у м.Фрайбург (Земля Баден-Вюртемберг). Свої думки за результатами візиту учасники висловили у опублікованих статтях щодо поводження з відходами та переробки сміття, роботи кооперативних сонячних електростанцій та сміттєспалювальної електростанції.
Ідея з впровадження енергоефективності, представлена компанією «SEtech» на грантовому конкурсі, передбачає спорудження колекторів сезонної дії для отримання гарячої води за допомогою сонячної енергії у рамках навчально-демонстраційного центру розвитку сонячної енергії у м. Луцьк. Планується залучити до просування цих ідей численні ЗМІ, керівників різних комунальних установ, фахівців, студентів, власників приватних домогосподарств та всіх бажаючих.
Також за результатами цього проекту планується видати посібник з детальною інформацією щодо можливості спорудження такого сезонного сонячного колектору у домашніх умовах.
Реалізація проекту починається з квітня 2017 і буде корисною для громади Волинської області, а також буде гарним прикладом впровадження енергоефективності для інших регіонів України.


Календар подій

Анонс подій

Всі події