Регіональний Економічний Форум «Зелена Економіка та Зелені Рішення» у Дніпрі 20.10.2016

7 жовтня у рамках Німецьких тижнів в Україні Дніпропетровська обласна рада за підтримки Програми зеленої економіки провела Регіональний Економічний Форум «Зелена Економіка та Зелені Рішення». Форум відвідало 170 фахівців організацій та підприємств Дніпропетровщини та України, за участі Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина, представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, регіональних органів влади, представників наукових кіл, компаній та організацій.
Учасники Форуму обговорили проблеми та перспективи впровадження сталого розвитку в Україні, а також умови переходу до зеленої економіки. Представники підприємств представили досвід щодо впровадження та застосування новітніх технологій у промисловості. Надавачі послуг провели панельну дискусію на тему: «Ринок зелених послуг в Україні. Можливості та обмеження зелених рішень».
Голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов висловив упевненість, що українські підприємці розуміють необхідність упровадження «зеленої» економіки та що інвестиції в такі технології відкриють вітчизняному бізнесу європейський ринок.
На форумі також ішлося про те, що слід зменшувати негативний вплив на довкілля не тільки великих підприємств-забруднювачів, а й малого та середнього бізнесу. Бізнес потребує створення структур екологічного сервісу, де б надавали відповідні послуги і підприємствам, і населенню. Пропонувалось скасувати державну монополію на переробку відходів та узгодити нормативну базу в цьому питанні з директивами ЄС.
Форум показав готовність регіональної влади та бізнесу співпрацювати у виробленні управлінських рішень, які даватимуть змогу вирішувати нагальні економічні та екологічні проблеми регіону. Учасники позитивно оцінили високу якість організації заходу, практичність та інформативність презентацій, а також професійну модерацію.


Календар подій

Анонс подій

Всі події