Розробка Національної стратегії промислової політики для України 04.10.2017

19-21 вересня 2017 року в рамках співпраці між GIZ та МЕРТ відбувся перший етап зустрічей експертних груп на тему “Пріоритети розвитку та цілі промислової політики для України” для розробки нової стратегії промислового розвитку та плану дій для України.
Методологія підвищення якості промислової політики (Enhancing the Quality of Industrial Policy – EQuIP) слугуватиме основою для спільної роботи. Це інтегрований методологічний інструментарій, метою якого є підтримка політиків в розробці заснованих на фактичних даних стратегій для всебічного та сталого промислового розвитку. Інструментарій охоплює найбільш важливі аспекти індустріалізації: від промислового зростання і диверсифікації до виробничої зайнятості та «озеленення» промисловості.
Методологія EQuIP буде адаптована для України в процесі Зустрічей експертних груп , які заплановано провести у 4 етапи. В ході практикумів експерти під керуванням двох координаторів обговорюють та визначають пріоритетність основних питань і стратегічні підходи до нової промислової політики України.
Під час першого етапу зустрічей експерти визначили: 1) основні національні цілі розвитку, яким найбільш ефективно може сприяти промислова політика в Україні, 2) обговорили два найпріоритетніші завдання промислової політики, які стануть основоположними компонентами Стратегії, 3) сформулювали відповідні індикатори та джерела даних для кожної цілі промислової політики.
На зустрічі було присутнє широке коло експертів з питань промислової політики, в тому числі представники міністерств, громадянського суспільства, наукових кіл, приватного сектору, міжнародні експерти, які внесли свої унікальні особисті та інституційні знання та досвід у цю тему.


Календар подій

Анонс подій

Всі події