Семінар з планування подальшого розвитку зеленої економіки у Дніпропетровській області 19.04.2017

7 квітня Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП) ініціювала зустріч щодо визначення пріоритетних дій для подальшого розвитку зеленої економіки Дніпропетровщини. В обговоренні взяли участь надавачі зелених послуг, місцева влада, а також фахівці ДТПП та Програми зеленої економіки.
Було підкреслено, що одним з оптимальних рішень для просування ідеології зеленої економіки в регіоні стало створення на початку 2016 року при ДТПП Комітету провайдерів зелених послуг. Місією цієї групи висококваліфікованих експертів є сприяння формуванню і розвитку ринку якісних зелених послуг, яких потребує промисловий та комунальний сектори регіону для своєчасної адаптації до нових умов та підвищення конкурентоспроможності.
Під час заходу відбулось моделювання потенційних напрямів спільної діяльності. У формі креативного діалогу було створено єдиний план дій на 2017-2018 роки. Експерти-надавачі зелених послуг ділилися досвідом і напрацюваннями, обмінювалися думками щодо нагальних проблем розвитку ринку.Кожен учасник зустрічі обрав роль в процесі роботи майбутньої моделі, окресливши свій внесок, очікувані результати та відповідальність.


Календар подій

Анонс подій

Всі події