Третій етап зустрічей експертних груп з розробки нової Стратегії промислової політики 02.03.2018

Програма зеленої економіки продовжує підтримувати Міністерство економічного розвитку та торгівлі з розробки Стратегії промислової політики та Плану дій для України. Процес розробки Стратегії складається з 4 окремих етапів засідань експертних груп, перший та другий з яких було проведено у вересні та жовтні відповідно, а третій етап відбувся наприкінці листопаду –початку грудня 2017 року.
Третій етап було розділено на дві частини. Перша частина була присвячена темі інструментів промислової політики. Одне з головних завдань для експертів полягало у визначенні, презентації та обговоренні наявних в Україні інструментів промислової політики. В результаті був складений комплексний список потенційних інструментів для подальшого відображення в Стратегії та Плані дій.
У другій частині було проведено засідання Головної редакційної групи з метою перегляду всіх розділів, попередньо підготовлених експертами цієї групи. Впродовж двох днів учасники проаналізували та обговорили 1, 2 та 3 розділи проекту Стратегії, підсумували результати третього етапу зустрічей експертних груп, зосередивши увагу на інституційних аспектах реалізації Стратегії.
Відповідні результати та висновки були підсумовані та є невід’ємною частиною процесу розробки стратегічного документу для України.


Календар подій

Анонс подій

Всі події