Успішний розвиток державно-приватного партнерства – співпраця між Програмою зеленої економіки та луцькою компанією «СЕтех» 02.10.2017

Програма зеленої економіки та компанія «СЕтех» успішно реалізували спільний проект з підтримки застосування сонячної енергії у Волинській області для нагріву води у контейнерах малого та середнього розміру завдяки виробництву та використання бюджетних саморобних колекторів, зокрема – для періодичного використання в рамках державно-приватного партнерства заради розвитку.
22 вересня 2017 р., в будинку культури села Троянівка відбувся четвертий та останній семінар в рамках проекту співпраці. Понад тридцяти учасників семінару отримали інформацію про використання сонячної енергії та могли безпосередньо ознайомитися з саморобними колекторами для нагріву води, а також побачити його роботу. Пан Роман Михальчук, директор компанії «СЕтех», зауважив: «ця тема є особливо цікавою та актуальною для селян, тому наша робота не була марною».
Усього, включно з проектом компанії «СЕтех», у відкритому конкурсі ідей були відібрані та реалізовані 4 з 17 проектних пропозицій. Конкурс відбувся за підтримки Дніпропетровської та Волинської ТПП в рамках Програми зеленої економіки. Даний проект передбачає автономне постачання гарячої води за допомогою недорогих сонячних колекторів, які можуть збиратися самостійно. Партнерами проекту стали Луцький національний технічний університет, студенти якого допомогли побудувати пілотне обладнання, туристичний табір «Супутник», села Світязь та Троянівка, а також фонд «Розвиток громадянського суспільства». Спільна реалізація проекту є конкретним кроком до використання технологій, які не пов’язані з викопними енергоносіями та є придатними навіть для невеликого бюджету та для сезонного використання.
Складовими частинами проекту стали презентації та монтаж «саморобних сонячних колекторів» в якості пілотного обладнання, проведення чотирьох семінарів про зелені рішення для нагріву води за допомогою мобільних сонячних панелей, будівництво житла, механізми фінансування та е-мобільність. У зазначених семінарах узяли участь понад 100 осіб. Також, було видано 500 примірників інструкції з детальною інформацією про можливість побудови сезонного сонячного колектора у домашніх умовах.
Завершення державно-приватного партнерства між Програмою зеленої економіки та компанією «СЕтех» не означає завершення співпраці та відданості партнерів подальшій підтримці та впровадженню зелених рішень для бізнесу та домогосподарств у Волинській області.


Календар подій

Анонс подій

Всі події