V Спеціалізована виставка «Екологія підприємства 2017» 21.11.2017

Представники Комітету провайдерів зелених послуг Дніпропетровської області прийняли участь у V Спеціалізованій виставці «Екологія підприємства 2017», що відбулася 7-9 листопада в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.
Під час ряду заходів всі учасники та гості мали можливість ознайомитись із сучасними рішеннями в сфері ресурсозберігаючих, маловідходних і екологічно безпечних технологій, а також побачити зразки енергоефективного обладнання для широкого спектра галузей української економіки.
За підтримки Програми зеленої економіки та за ініціативи Комітету провайдерів зелених послуг при Дніпропетровській ТПП, було підготовлено стенд-презентацію послуг понад 20 членів Комітету та надана підтримка щодо участі охочих профільних надавачів зелених послуг регіону у цій виставці. Під час заходу Комітет спрямував зусилля на популяризацію «зеленого» бізнесу та підвищення рівня обізнаності громадян у сфері екологічної безпеки, безпечних для навколишнього середовища технологій, модернізації обладнання та мінімізації його впливу на довкілля.
Загалом до Комітету входить більше 30-ти провідних експертів сфери енергоефективності: енергоаудитори, екологи-фахівці з управління відходами, представники сертифікаційних органів, що працюють в сфері побудови систем екологічної безпеки та енергоменеджменту, інсталятори енергоефективного обладнання, фахівці в області інформаційних технологій, науковці та громадські діячі регіону.


Календар подій

Анонс подій

Всі події