Європейські стандарти зеленої економіки для Дніпропетровської області 10.02.2017

26 січня у Дніпропетровській обласній раді відбулась робоча зустріч Комітету з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровської області з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччина (ФРН) в Україні. У заході взяли участь Перший секретар Посольства ФРН в Україні Себастіан Кноке, Генеральний Консул Німеччини Вольфґанґ Мьоссінґер, директор Програми підтримки „зеленої” модернізації української економіки” Д. Ецер, Голова Обласної ради Г. Пригунов, Віце-Президент Дніпропетровської торгово-промислової палати С. Кучерявенко, Голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини В. Сергєєв та Виконавчий директор Регіональної екологічної ассоціації «Зелений світ» О. Ангурець.

Дніпропетровщина стала першим пілотним регіоном України, де на промислових об’єктах запроваджують «зелену» модернізацію економіки. Такий європейський підхід дозволяє вирішити ряд екологічних проблем промислового регіону, дати «зелене» світло іноземним інвестиціям в Україну та вивести українські підприємства на світові стандарти роботи.

На зустрічі було презентовано концепцію діяльності Комітету, а також основні результати реалізації заходів у 2016 і нові ініціативи на 2017 рік. Також сторони обговорили перспективи розширення співпраці, зокрема у напрямку енергозбереження, створення німецьким бізнесом робочих місць на Дніпропетровщині, як наприклад в аграрному секторі. Німецькі партнери поінформували про можливість участі у новій програмі з обміну ноу-хау між містами України та Німеччини.


Календар подій

Анонс подій

Всі події