Засідання Міжвідомчої Робочої групи високого рівня з організації процесу адаптації 17 Цілей сталого розвитку 02.06.2017

24 травня 2017 року у Мінекономрозвитку під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбулося завершальне засідання Міжвідомчої Робочої групи високого рівня з організації процесу адаптації 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) для України у рамках впровадження прийнятого ООН Порядку денного в галузі сталого розвитку на період до 2030 року.
Міжвідомча робоча група високого рівня була утворена для визначення відповідних завдань та показників для України з кожної цілі, а також забезпечувала координацію діяльності 17 експертних цільових підгруп з адаптації ЦСР та підготовку проекту Національної доповіді “Цілі сталого розвитку: Україна”. Національна доповідь, що була представлена на засіданні, включає в себе узгоджені національні плани та цілі, досягнення яких буде сприяти економічному піднесенню та забезпечить розвиток та покращення якості життя населення країни.
Результати роботи обговорювались за участі експертів, громадськості, представників агенцій ООН та Програми зеленої економіки GIZ. Після дискусії, учасники дійшли згоди щодо позитивної оцінки проведеної роботи та погодили проект Національної доповіді.


Календар подій

Анонс подій

Всі події