Зелена та Чиста Україна 07.06.2016

24 травня 2016 року за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку і за активної участі Програми зеленої економіки відбулося друге офіційне засідання з питань розробки Національної стратегії поводження з відходами.
Зустріч відбулась за участі Міністра екології та природних ресурсів О.Семерака, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі М. Нефьодова, заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Е. Кругляка, директора ЄБРР в Україні Ш. Аджунера та першого секретаря Посольства ФРН в Україні С. Кноке.
Було зазначено, що стратегія вирішення проблеми відходів базується на сучасному баченні реформи та передбачає: узгоджену та сталу політику, створення інфраструктури, залучення інвесторів та сприяння чистому навколишньому середовищу. Завдяки об’єднаним зусиллям можливо включити реформу в плани міністерств та Уряду і реалізувати її на найвищому рівні.
Ця ініціатива започаткована як стратегічна та робоча платформа і об’єднує представників ключових центральних органів влади та зацікавлених донорів, які на згаданому засіданні остаточно підтвердили готовність співпрацювати над розробкою та впровадженням Національної стратегії поводження з відходами. Програмі зеленої економіки було дано «зелене» світло на відбір висококваліфікованої консалтингової компанії для надання експертної допомоги у цій роботи.


Календар подій

Анонс подій

Всі події