«Зелене» світло для Програми «зеленої» економіки в Волинській області 09.03.2016

2 березня відбувся перший робочий візит директора Програми «зеленої» економіки Дагмар Ецер та її заступника Тетяни Аніщук на Волинь, яка була обрана другим пілотним регіоном для реалізації Програми. В рамках візиту представники Програми мали зустрічі з Головою обласної ради Ігорем Палицею, заступником Голови обласної державної адміністрації Сергієм Кошаруком та Президентом Волинської Торгово-промислової палати Надією Мотронюк.

Представники Волинської облдержадміністрації підкреслили, що екологічна тема є важливою для влади регіону, є ряд проблемних екологічних питань, і одна зі складових розробленої Стратегії розвитку Волинської області на період до 2020 року є екологія.

Д. Ецер зазначила, що фокусом Програми є створення регіонального форуму з питань «зеленої» економіки, а також підтримка малого і середнього бізнесу щодо запровадження сучасних та екологічно безпечних засобів виробництва. Форум дасть можливість започаткувати структурний діалог між представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесу, а також громадянського суспільства. Скоординувавши зусилля та напрацювавши спільний план дій, Волинь зможе стати ще одним прикладом успішного розвитку «зеленої» економіки.

Голова обласної ради І. Палиця під час зустрічі наголосив, що оскільки «зелену» економіку потрібно розглядати, насамперед, в економічній площині, то з метою запровадження «зелених» принципів  у регіоні необхідно мати конкретні пропозиції щодо залучення європейських інвестицій чи грантового ресурсу в розвиток області. Він запевнив у готовності до співпраці і висловив сподівання на конкретні та вигідні для області результати.

Під час зустрічі у Волинській ТПП Д. Ецер представила досвід співробітництва з Дніпропетровською ТПП та запропонувала реалізувати такі ж підходи на Волині. Президент ТПП Н. Мотронюк висловила готовність співпрацювати та впроваджувати спільно з Програмою заходи «зеленої» модернізації економіки регіону.


Календар подій

Анонс подій

Всі події