В Україні необхідно запустити процес зеленого економічного розвитку. Державні органи створюють для цього необхідні рамкові умови, сприятливі для запровадження сучасних і екологічно безпечних засобів виробництва. При цьому, особлива увага приділяється потребам малих та середніх підприємств.

Зелена економіка є новою темою для України. Підприємства повинні знизити рівень споживання енергії та більш ефективно використовувати природні ресурси. Ці заходи допомагають знизити виробничі витрати, товари з України у цьому випадку зможуть бути запропоновані покупцям на міжнародному ринку за конкурентоспроможними цінами. Підписавши Угоду про асоціацію з ЄС та приєднавшись до Європейського енергетичного співтовариства, Україна зобов’язалася перейти на сучасні стандарти виробництва та поступово запровадити різні форми сталого енергозабезпечення.

Для успішної зеленої перебудови економічної системи держава та приватний сектор економіки повинні співпрацювати. Федеральний Уряд Німеччини надає консультаційну підтримку Уряду України у розробці відповідних законів та норм.

Створюються мережі, які сприяють фаховому обміну між підприємствами, економічними організаціями та органами державного управління. Окрім цього, надається підтримка надавачам бізнес послуг, які можуть консультувати підприємства з питань енерго- та ресурсо-ефективних технологій.

Національні та регіональні партнери Програми підтримують зелений економічний розвиток України.

У липні 2015 року у Києві відбулася зустріч представ­ників п’яти партнерських організацій на національному рівні, під час якої було створено платформу для зеленого економічного зростання. Ця платформа має за мету прискорити процеси модернізації економіки. При цьому, здійснюється аналіз перешкод, які заважають компаніям інвестувати у нові технології, а також розробляються відповідні рекомендації для Уряду України щодо покращення рамкових умов діяльності бізнесу. Представники державних структур, бізнес асоціацій та громадськості Дніпропетровської області за участю Програми ініціювали зустрічі, присвячені питанням модернізації економіки. В результаті у березні 2015 року було створено регіональний комітет з питань зеленої економіки та реалізації стратегії розвитку Дніпропетровщини.

 

Календар подій

Анонс подій

Всі події